5 מסלולי השקעה- המדריך החינמי
.

להורדת המדריך הכניסו את פרטיכם כאן בטופס

אנחנו חיים בעולם של ריבית אפס

עולם שבו כסף ששוכב בפק"ם בבנק פשוט נשחק ומאבד מערכו ועדיין- יש לא מעט אנשים שחוששים לעשות עם הכסף שלהם משהו אחר, אם מתוך חוסר ידע מספק, חשש מגופים לא אובייקטיבים, או חשש להפסיד את כל הכסף. במדריך זה סקרתי עבורך 5 מסלולי השקעה שונים שיכולים להתאים לפרופיל שונה של משקיע- בהתאם להעדפות אישיות, לרמת הסיכון והתשואה המבוקשת, לסכום הכסף הפנוי להשקעה וכו'.

 הנה חלק מהשאלות שאענה עליהן במדריך

על פי אילו כללי אצבע חשוב לנהוג בבואונו לבחור היכן להשקיע את הכסף שלנו?

מהן השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כדי להתמקד ולהגיע להחלטה טובה יותר?

אילו אפשרויות השקעה עומדות בפני מי שלא מעוניין להשקיע בסיכון גבוה?

מהם ההבדלים בין השקעה בנדל"ן בארץ לבין השקעה בנדל"ן בחו"ל?

אילו השקעות אלטרנטיביות קיימות בארץ ובעולם?

מהם אחוזי המס שאצטרך לשלם בכל מסלול השקעה?

נעים להכיר

אני עדנה, מתכננת פיננסית בהסמכה בינלאומית,מומחית למיסוי, מומחית לפרישה.
מלווה שנים ארוכות אנשים בכל הזירות הפיננסיות שלהם,
מלווה בעלי נכסים לשימור והגדלת ההון האישי והמשפחתי שלהם,
מסייעת לאנשים לקבל החלטות פיננסיות משמעותיות ולהוציאן אל הפועל.
אני מזמינה אתכם ליהנות מכל הידע שצברתי לאורך כל שנות עבודתי.

לקוחות מספרים

עדנה, דבר ראשון אנחנו רוצים להגיד תודה ענקית!! לא כל יום אנחנו זוכים לעבוד עם אדם מיוחד כמוך! רמת הידע והמקצועיות שלך זה משהו שלא ניתן לתפוס בכלל ומעל כל זה היחס האישי הוא חוויה שאין לה תחליף! עדנה היקרה, תודה לך על שהיית חלק מהדרך שלנו, תודה על האיכפתיות, על הרצון הכנה בטובתנו, על מקצועיות ברמה אחרת ועל סטנדרטים של עבודה שממש לא פוגשים כל יום. תודה על התיכנון, על החזון, על ההסכלות קדימה ותודה שלא וויתרת לנו כשהיה צריך להסתכל למציאות בעיניים, לעשות בחירות מושכלות מתוך אחריות לעתיד המשפחתי שלנו. למדנו ממך המון- בוודאי שברמה המקצועית, אך גם ברמה האישית. היה פשוט תענוג לעבוד איתך!!..."

אידן וקובי, בני 40

עדנה פתחה בפנינו עולם חדש של תכנון פיננסי בשלבים, תוך הכרות מלאה בכל שלב עם המושגים חדשים , דרכי התמודדות , הצעות לשינוי ושיפור והכול כדי לשלוט ולנהל טוב יותר ונכון את הכספים שלנו. עדנה באופן שיטתי ומסודר בנתה עימנו תכנית כולל ליווי פרישה מלא, כולל הקמת עסק ובחינת אפיקי השקעה . זכינו למענה מלא ומהיר בכל שאלה ובקשה- הן בעת המפגשים הסדורים והן טלפונית או דרך מייל . עדנה מקצוענית , יסודית , מאורגנת , מלמדת ולומדת בלי סוף ,נעימה ואשת שיח מעניינת.
לעדנה צוות מיומן ומקצועי , כל פנייה זוכה ליחס מלא ואכפתי. בזכות עדנה אנו מנהלים ביד רמה ומאורגנת את כספינו , מבינים טוב יותר את השוק והכוחות הפועלים בו..."


עדנה וערן, בני 50+

המפגש שלי עם עדנה היה אירוע מכונן...הוא פתח לי עולם חדש של אפשרויות פיננסיות ולמעשה שם אותי ואת המשפחה שלי על מסלול מאוד מאוד ברור שהכל נמדד עכשיו על פיו. יש משהו מאוד נעים בלפגוש איש מקצוע שהוא אוטוריטה בתחומו. זה מרחיב את התודעה וגורם לתחושה שיש כאן פוטנציאל למקסם את כל מה שצברתי ועשיתי עד עכשיו ולהביא את זה לרמה הרבה יותר גבוהה. מבחינתי עדנה היא שותפה ויש לה חלק מאוד משמעותי בסיפור הדרך המשפחתי שלנו. היא מגיעה לתהליך עם ארגז כלים עצום, עם המון ידע ועם ניסיון שיש לו ערך לא נורמלי והיא מפיגה את תחושת הבדידות שאני חווה בעולם הפיננסי..."

            עמרי, עצמאי בן 40

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.